Soutěž o nafukovací katamarán Drake a soutěž o vodácký vak

V termínu od 7. – 8. října 2017 proběhne tradiční a letos poslední závod ze série ČPV, Hamerský potok.  Letos se závodů zúčastníme i my. Rádi bychom na místě odprezentovali naše nejnovější modely lodí a vodáckých vaků. A taky chceme něco rozdat. Na co se můžete těšit? V čem spočívá soutěž?

V prvé řadě se zapište na startovací listinu závodu. Ten nejlepší z vás se může těšit na šťavnatou výhru: nafukovací katamarán Drake od Hrab Boats. Přihlašování k závodu startuje v osm hodin ráno, výklad trati v 9 hodin. Voda poteče do sedmnácté odpolední. Během konání závodu, tzn. v sobotu od 9:30 do 12:30 není dovoleno volné splutí bez startovního čísla. Volné ježdění začne až po ukončení závodu. 

Současně běží na sociální síti Facebook také soutěž o vodácký vak! Zúčastnit se je jednoduché:

1) Staňte se fanouškem naší stránky HRAB BOATS na facebooku;
2) Do komentáře pod soutěžní příspěvek napište „Chci vodácký vak od HRAB BOATS“;
3) 7. října na Hameráku vylosujeme jednoho z vás a vítěz získává vodácký vak z naší produkce.


Úsek z Malého Ratmírova do Jindřiše je obtížnosti  WW I – III, vyžaduje tedy dobrou znalost ovládání lodi na rychle tekoucí peřejnaté vodě. Dbejte pokynů pořadatele TJ Bohemians Praha. Více informací u pořadatele a mediálního partnera Pádler.

V průběhu celého víkendu budou k dispozici k zapůjčení lodě celého našeho portfolia. Můžete si vyzkoušet nejnovější nafukovací katamarán Drake. Katamarány jsou ve světě velmi oblíbené, zkuste ho i vy! Dále můžete vyzkoušet i naše nafukovací kanoe Pike, Fileta i singlovku.

Těšíme se na vás 🙂


Kemp Malý Ratmírov, sobota, 7. října 2017

Sdílíme s Vámi okamžik vylosování šťastného výherce o vodácký vak. Soutěž probíhala na naší facebookové stránce po dobu jednoho týdne před uskutečněním samotného závodu ČPV Hamerský potok. 

A máme vítěze! Gratulujeme Thomas Marschavella!