lode (@) hrab.cz |
+420 606 442 734
Add your custom tagline here.

Zadowoleni klienći

caret-down caret-up caret-left caret-right
Milada K. Horní Bludovice

Slalomový kanál Liptovský Mikuláš
Paráda! Na to, že jsem už babička a poprvé v životě na vodě, pohoda. Když jsem přišla k vodě a viděla ty valící se pěny, tak jsem si říkala NE, to je blbost, na to já nesednu, nenechám se na starý kolena pomlátit. Ale pak sedneš na toho Draka - tam máš pocit, že tě voda veze, houpe - já si vůbec nepřipouštěla, že se můžu vyklopit. Párkrát jsem sice jela pozadu, ale jen to houpá. No prostě boží! Děkuji Jardo, že jsi na to přišel a vzal mě sem. Příště jedu zase a ne abyste mě nechali doma!

Marek Š. bajkal700.cz

Soča
Moje první loď - Fileta - je oproti jiným o něco menší, lehčí a levnější. Díky plochému dnu je pěkně točivá, taková slalomka, na které jde kličkování mezi kameny lehčeji, než na kánojkách s profilovaným dnem. Oblíbil jsem si i kataraft s názvem Drake. "Drejk" je jistě skvělý název pro obchodování v anglofonní části zeměkoule, nicméně u nás se ujal pomoravštěný název - Kotrmelec. Má hlavně skvělé jízdní vlastnosti, směšných 11 kilo a je "blbuvzdorný". Jistě, i on jde otočit "půleskymákem", ale mé krysy v Norsku, na Soči, nebo v Albošce byly zatím způsobeny výhradně "chybnou pilotáží", limitům plavidla jsem se ani nepřiblížil! Díky za to, že můžu coby testovací a propagační jezdec šířit slávu značky a trochu kecat do vývoje. Už se těším, až otestuju novou deblovku Pike!

Jana H. Příbor

Dunajec
Už jezdím s partičkou nějakých pár let na vodu, a lodě z dílny Jardy Hraba jsem vyzkoušela opravdu všechny. Nejraději ale jezdím na katamaránu - nejen proto, že není jednoduché na každou akci sehnat parťáka. Také proto, že je to opravdu zábava. Na divočejších tocích se nebojím, protože je to stabilní a spoustu chyb tiše odpustí. V létě na pohodových říčkách se na tom zase parádně relaxuje a válí.

Kontakt

HRAB BOATS
Producent pontonów i wypożyczalnia łodzi

Jaroslav Hrab
Francouzská 1207
742 21 Kopřivnice
IČ: 16620844
DIČ: CZ6009200516
www.hrab.cz